Metin 2

Wszystko o Metin 2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-01-13 18:45:50

 Darcuso

GM

18326103
Skąd: Shinsoo
Zarejestrowany: 2010-01-10
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Różne sposoby na kowala

Sposób nr.1

Sprawdzamy czy mamy lagi jak tak to klikamy wyloguj i gdy są 2 sekundy ulepszamy i po zalogowaniu mamy na 100%

Sposób nr.2

Kupujemy 20 długich mieczy u handlarza broni (kosztują tylko 50 yang, więc je wybrałem).
Idziemy do kowala ze swoim itemem do ulepszenia i z 20 dlugimi mieczami.
Ulepszamy długie miecze na +1, tak długo aż któryś pęknie.
Następnie ulepszamy item (nazwijmy go fms +0) na +1.
Na pewno nie pęknie, hehe, nie ma szans:} Szanse na ulepszenie przedmiotu u kowala na +1 w m1 wynoszą 99%.
Potem znowu miecze, aż któryś pęknie.
Fms na +2.
Znowu miecze. Zabrakło mieczy +0? ulepsz na +2, albo sprzedaj i kup nowe.
Fms na +3.
Miecze na +1 czy tam +2 i jak któryś pęknie, nie ulepszać proszę fmsa. Dajcie następny miecz, ale tylko jeden. Nie pękł czy pękł - nieważne, ważne że teraz wysokie szanse na ulepszenie na +4 (czasami 2 razy pod rząd spala, więc proszę uważać).
Fms na +4.
Miecze i ten jeden więcej :}
Fms na +5.
I cały czas miecze i jeden więcej.
Fms na +6.
Miecze ...

No dalej tak samo. Nie wiem czy to dobry sposób czy zły, ważne że w małym stopniu działa. Ja ulepszyłem tym sposobem żelazną z +0 na +6, na +7 pękła ponieważ nie dodałem 1 miecza więcej (2 razy pod rząd spalił).
Uczę się na błędach, tak więc poprawiłem sposób.

I jeszcze coś:
Idź do wróżki i spytaj się o szczęście. Warto ulepszać z dużym szczęściem, zawsze to coś daje.

Sposób nr.3

To jest najlepszy sposób-Nie ulepszaj!!!


Spalić kowala!!!  http://images1.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/thumb/b/b1/Kowal.JPG/200px-Kowal.jpg

Offline

 
By Darcuso

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.im09-13.pun.pl www.bitcc.pun.pl www.mithril.pun.pl www.tirwsg.pun.pl www.ztquake3.pun.pl